Akce
Rádi vám vyhotovíme konkrétní nabídku přímo pro vás. Kontaktujte nás na E-mailu. Možnost slevy až 30% !!!
Kontakty
Petr Vopařil & Ivan Čabay jsme vám k dispozici 6 dní v týdnu.
Tel.: 606 243 318
ivan.cabay@cbox.cz

Kuchyně na zakázku

Kuchyně na zakázku jsou nejlepším řešením, pokud chcete vyčnívat od masy a mít ve své bytě prostředí, které nadchne nejen vás, ale i okolí. Zároveň tímto způsobem docílíte maximální spokojenosti při kulinářském tvoření, a veškeré věci, které by u ostatních kuchyní pro masu byly problémem, budou pro vás radostí a nadšením. Zapomeňte na sériové kuchyně a zažijte opravdovou vlnu spokojenosti a elán zároveň s kuchyněmi, které vám připravíme, smontujeme, předvedeme a samozřejmě nejprve společně s vámi vybereme.

Naše kuchyně

Naše kuchyně jsou z kvalitního materiálu, montáž provádí zkušení optimisté, který ve své branži působí řadu dlouhých let a samotné poradenství ohledně výběru nové kuchyně pro vás zajistí zkušený a výřečný člověk, který je ochotný. Vy tak budete maximálně spokojeni, vaše kuchyně bude opravdu výborná a neokoukaná, a příprava jakéhokoli jídla se stane skvělou zábavou nejen pro vás, ale i pro celý zbytek rodiny.

Poraďte se s námi ohledně výběru kuchyně, nechte si doporučit a vysvětlit, co se pro vaše nároky skvěle hodí, a jakmile budete spokojeni, začněte objevovat možnosti moderní, kvalitní a přizpůsobivé kuchyně. Těšíme se na Vás, na spolupráci a na váš nový začátek v nové kuchyni.

Copyright (c) 2012 - 2019 Kuchyně na míru & Kuchyně na zakázku
Partneři: Kuchyně na míru, Kuchyně do paneláku, Levné tonery