Akce
Rádi vám vyhotovíme konkrétní nabídku přímo pro vás. Kontaktujte nás na E-mailu. Možnost slevy až 30% !!!
Kontakty
Petr Vopařil & Ivan Čabay jsme vám k dispozici 6 dní v týdnu.
Tel.: 606 243 318
ivan.cabay@cbox.cz

Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků, kterým jsme vytvořili kuchyně na míru vám mohou pomoci v rozhodování o tom, zdali je naše firma tím pravým pro vás - pokud stále pochybujete, přečtěte si níže uvedené ohlasy od našich spokojených zákazníků.

Rádi bychom sem dali i negativní ohlasy, ale bohudík žádné nemáme - všichni naši zákazníci jsou s naší prací podle jejich slov opravdu maximálně spokojeni. Chcete být jedním z našich zákazníků i vy?

Patrik Vogl (Plzeň - grafik a publicista na volné noze)

Člověk si občas potřebuje něco uvařit, něco narvat do žaludku, udělat nějaký kokteil a rychle pryč z kuchyně. Když si ale uděláte kuchyni na míru, bude vám maximálně vyhovovat, ucítíte z ní jednoduchost a flexibilitu, a jakékoli vaření nebude jen skokem, ale zábavnou událostí. Dávám na sociální sítě mnoho statusů o své činnosti, ale s příchodem nové kuchyně téměř každý den píši, co jsem právě uvařil - jsem totiž maximálně spokojený, že jsem si mohl vybudovat kuchyni a určit její sestavení, což je v kombinaci s profesionálním poradenstvím to nejlepší, co ve světě kuchyní najdete.

Pokud bych si znovu dělal kuchyni, rozhodně bych chtěl sestavovat vše na míru, abych docílil maximální spokojenosti, a rozhodně bych znovu volil tuto společnost.

Martina B. (Olomouc - bankéřka, poradce)

Dobrý den,

píši vám tento e-mail v troše klidu. Jsem Martina B. a před půl rokem jste mi sestavovali kuchyni. Již po dni používání jsem si říkala, že vám napíši e-mail s poděkováním, nicméně na něco podobného nebyl (bohužel) čas. Je to tedy již půl roku, což je vlastně ideální doba k určení kvality kuchyně - a já si vaší práce cením na výbornou.

Když se mě někdo zeptal, kde jsem si nechala dělat kuchyni, ráda jsem vás doporučila, a všechny své známé směřuji k vám, jelikož kuchyně od vás mi dávají opravdový smysl.

Má kuchyně je stále perfektní, vypadá jako nová, nikde nejsou vidět známky poškození, a společně vybraný materiál je opravdu skvělým řešením, jelikož i za půl roku a každodenního používání nejeví žádné známky opotřebení. Je to tedy půl roku, co jsem vám chtěla poděkovat, a ačkoli jsem to udělal až teď, má spokojenost je stále obrovská. Všimla jsem si, že na webu máte jakési hodnocení od zákazníků, a tak mi to nedalo a musela jsem svou zkušenost, naštěstí kladnou, přidat také. Snad vám to udělá radost...

Lukáš (Všude možně - kuchař povoláním)

A mám vás! Dostal jsem vás, tým milých chlapíků, který mi ve dvou bytech udělali kuchyni podle představ, díky čemuž jsem bez starostí mohl začít znovu vařit. Jak sami víte, pohybuji se mezi dvěma byty a pracovištěm opravdu stále, takže jsem potřeboval vytvořit kuchyni, která bude nejenom sedět na mé představy a bude pro mě přizpůsobivá, ale také vytvořit podobnou kopii i v druhém bytě, přestože jeho stavební koncept nebyl dvakrát příznivý.

A co jste dokázali? Dokázali jste vytvořit kuchyni na míru do obou bytů tak, abych se při vaření v jednom i druhém cítil stále stejně, a nedělala mi tak problém orientace, nebo pocit “nevlastního prostředí”. Vaření je skutečně zábavou, což každý gurmán potvrdí, ale pracovní pracoviště, v mém oboru kuchyně, je jednou z nejdůležitějších věcí, bez kterých nemůže kuchař žít.

Jak jsem kdysi dávno řekl v jednom rozhovoru: “Kuchař je jen polovina jídla - zbytek je jeho prostředí”. Tímto pravidlem se dodržuji já a mnoho dalších kuchařů, a pevně věřím, že každý, kdo od vás má kuchyni, se tímto pravidlem řídí také. Díky vám pánové za dobře odvedenou práci, jsem velice spokojen.

Tak to vidíte. Naše práce je podle ohlasů skutečně kvalitní - chcete si nás vyzkoušet na vlastní kůži? Pojďte s námi prokonzultovat vaší potencionální kuchyni, vybrat materiál, typ a začněte vařit s chutí - kuchyně na míru vám pomohou.
Copyright (c) 2012 - 2019 Kuchyně na míru & Kuchyně na zakázku
Partneři: Kuchyně na míru, Kuchyně do paneláku, Levné tonery